Zabava
26. 06. 2025. 07:00 0
Nova Švajnijeva devojka varala muža, pa prijavila LJUBAVNIKA policiji: Danju je brižna majka, a noću niže afere
Bastijan Švajnštajger (40), bivši nemački fudbaler ponovo je u žiži javnosti, ali ne samo zbog profesionalnih angažmana nego zbog razvoda od Ane Ivanović i ljubavne afere sa Bugarkom.
Njegova nova izabranica, Silva K., privlači pažnju nemačkih i španskih medija, kako zbog svoje prošlosti, tako i zbog sudskog spora sa bivšim ljubavnikom na Majorki.
Nova kampanja, nova ljubav
Jedan reklamni ugovor je izgubio, ali je zato sklopio drugi - Bastijan Švajnštajger trenutno je angažovan od strane švajcarske kompanije "GetYourGuide" da zajedno sa svojim dugogodišnjim prijateljem i bivšim skijašem Feliksom Nojrojterom (41) putuje po Sjedinjenim Američkim Državama, prateći dešavanja oko Svetskog klupskog prvenstva u fudbalu.
Dok njih dvojica promovišu putovanja u gradovima poput Sinsinatija, Majamija i Šarlota, sve više informacija isplivava na površinu o Silvi K., novoj izabranici legendarnog fudbalera.
Ko je nova devojka Bastijana Švajnštajgera?
Silva K., rodom iz Bugarske, fluentno govori nemački, majka je dvoje dece i dugo je bila u vezi sa poznatim kulturnim radnikom sa Majorke. Međutim, njen privatni život nosi više slojeva nego što na prvi pogled izgleda.
Preko dana - posvećena majka. Uveče - strastvena plesačica. Ples je bio njeno veliko zadovoljstvo, ali i mesto na kojem je, kako se tvrdi, pronašla i ljubav i to pre tri godine, sa tadašnjim plesnim partnerom, softverskim inženjerom. Prema saznanjima BUNTE magazina, upoznali su se u plesnom studiju "Victory’s Club".
Ljubavna afera izrasla u problem
Iz Silvinog okruženja se saznaje da su ona i partner kojeg urednišvo Buntea zove Karlos često zajedno plesali i čak putovali na plesne događaje po španskom kopnu. Na pitanje BUNTE redakcije, Karlos je potvrdio da su njih dvoje imali ljubavnu aferu, a kako je rekao trajala je šest meseci.
U Silvino ime oglasila se njena advokatica, ali je odbila da komentariše slučaj. Ono što dodatno komplikuje situaciju jeste činjenica da je Silva u vreme ove veze još uvek bila u zvaničnoj vezi sa ocem svoje dece.
Policijska prijava i sudski proces
Njihova veza nije bila samo romantična, već i burna. Kako ekskluzivno saznaje BUNTE, španski pravosudni organi su se bavili ovim slučajem. Silva K. je prijavila Karlosa S. lokalnoj policiji u Palmi de Majorka 2. februara 2023. godine, optuživši ga za uznemiravanje i ucenjivanje.
U policijskom zapisniku navodi se da je Karlos progonio, uznemiravao i pretio da će njenom tadašnjem partneru otkriti aferu. Kao dokaz, Silva je policiji dostavila prepiske i snimke ekrana poruka koje je dobijala.
Sudska zabrana prilaska
Samo dva dana kasnije, istražni sud u Palmi izdao je privremenu zabranu prilaska. Karlosu S. je naređeno da ne kontaktira Silvu i da joj se ne približava na manje od 300 metara, sve dok traje istraga. Predmet je potom prebačen na Specijalizovani sud za nasilje u porodici.
Tužilaštvo odustalo zbog nedostatka dokaza
Ipak, 26. maja 2023. godine, tri meseca nakon početka procesa, tužilaštvo je zatražilo obustavu postupka. Sud je zaključio da nema dovoljno dokaza za pokretanje optužnice. Takođe je navedeno da dostavljeni snimci ekrana ne odgovaraju u potpunosti izjavama koje je Silva dala.
Prošlost Silve K., nove devojke Bastijana Švajnštajgera, donosi složeniju sliku nego što bi možda očekivali od nekoga iz sveta poznatih. Afera, policijska prijava, sudski proces - sve to baca novo svetlo na njen život.
Za sada, ni Silva ni Bastijan nisu javno komentarisali ovu priču.
Komentari 0
ostavi komentar