Zabava
30. 05. 2025. 13:05 0
Bela i Điđi Hadid imaju POLUSESTRU koja ima 23 godine! Slavne manekenke otkrile ZAPANJUJUĆU TAJNU- iznele sve detalje (FOTO)
Bela (28) i Điđi Hadid (30) slavne američke manekenke objavile su saopštenje za javnost o nedavnom otkriću koje je šokiralo i obradovalo njihovu porodicu.
Điđi i Bela Hadid su jedne od najuspešnijih manekenki današnjice i njihov rad i privatni život su godinama pod budnim okom javnosti. Međutim, postoji nešto što javnost nije znala o slavnim lepoticama. Ali sada su odlučile da otkriju svoju porodičnu tajnu.
Naime, one su objavile zajedničku izjavu za javnost u kojoj su saopštile da imaju polusestru.
Dvadesettrogodišnja devojka po imenu Ejdan Niks rođena je nakon kratke romanse njihovog oca Mohameda Hadida sa ženom po imenu Teri Hetfild Dal, javlja NY Post.
Kako su Bela i Điđi istakle, ova veza se dogodila nakon što se Mohamed razveo od njihove majke Jolande 2001.
– Pre više od 20 godina, naš otac je, dok je bio slobodan, imao kratku vezu koja je dovela do trudnoće – objasnile su sestre Hadid.
Poznate sestre su istakle da ni sama Ejdan donedavno nije znala da je ćerka Mohameda Hadida.
- Ejdan se rodila i odrasla na Floridi, gde ju je podizao čovek kojeeg je znala kao svog oca, sve do njegove smrti kad je imala 19 godina – navode Bela i Điđi u svom saopštenju.
Međutim, odlučila je da uradi DNK test iz radoznalosti i i saznala da je biološki povezana s porodicom Hadid. Ispostavilo se da su joj slavne manekenke polusestre, a sudeći po Ejdaninim fotografijama, ona prilično liči na svog biološkog oca i na Belu.
Bela i Điđi znaju za Ejdan Niks već neko vreme, a prvi put su stupile u kontakt krajem 2023. godine. Od tada su, navode, provodile vreme zajedno, a njihov otac Mohamed prihvatio je svoju ćerku raširenih ruku.
– Zahvalne smo zbog ovog neočekivanog i prelepog proširenja porodice – zaključile su sestre Hadid, te zamolile za poštovanje privatnosti Ejdan Niks.
– Ljubazno molimo druge da poštuju njene želje i pravo na anonimnost dok vodi svoj život mlade žene u Njujorku – istakle su Bela i Điđi Hadid.
Komentari 0
ostavi komentar