Zabava
02. 05. 2025. 17:03 0
Seka Aleksić otvorila vrata svoje LUKSUZNE VILE U STAROJ PAZOVI: Nestvarni tropski raj (FOTO, VIDEO)
Seka Aleksić sagradila je svoju oazu mira u Staroj Pazovi gde uživa sa porodicom daleko od gradske vreve.
Velelepna vila u kojoj Seka Aleksić živi, jedna je od najluksuznijih na periferiji ovog gradskog naselja u Sremu, a pevačica je sada svojim pratiocima podelila delić svoje svakodnevice okružene prirodom.
Naime, pevačica je ovekovečila trenutak uživanja na bazenu sa neverovatnim pogledom na palme i zelenilo. Sudeći po snimcima ovo je omiljeno mesto u domu u kojem pevačica provodi.
Tik uz bazen smeštena je ljuljaška na kojoj Seka uživa u trenucima odmora.
Ležaljke i baldahin postavljeni su oko bazena, a Seka je pokazala i novi deo dvorišta.
Naime, pevačica je od supruga tražila da joj obezbedi kokošinjac, a Veljko joj je ispunio želju.
Unutrašnjost kuće takođe ostavlja bez daha, a pevačica s vremena na vreme svojim pratiocima na Instagramu otkrije po koji detalj iz vile.
U vili se nalazi i sauna, u kojoj pevačica voli da provodi vreme i oslobađa se stresa, a jedan trenutak usnimila je i za svoje obožavatelje.
Podsetimo, pevačica je 2009. na placu od skoro 100 ari, u blizini Stare Pazove, počela da gradi, kako ga je nazvala, svoj dvorac iz snova. Vila sa bazenom, koja, kako se priča, vredi oko 500.000 evra.
Komentari 0
ostavi komentar