Korona

Direktno.rs [ Izvor: Indeksonline.rs ]

17. 08. 2021. 23:25 0

Bolnica u Novom Pazaru ponovo u kovid sistemu

Bolnica u Novom Pazaru odnsrede je ponovo u kovid sistemu zbog povećanog broja pacijenata zaraženih koronavirusom, saznaje indeksonline.rs.

Kako se broj zaraženih povećava iz dana u dan, doneta je odluka da bolnica pređe u kovid sistem rada.

Indeksonline.rs piše da je u Novom Pazaru vrlo mali broj vakcinisanih građana, ljudi nisu poslušali apele struke i odbijaju da se vakcinišu.

Sa druge strane, veselja i drugi porodični skupovi učinili su svoje, budući da se u ovom gradu slavilo sve što nije prošle godine zbog mera Vlade o zabrani okupljanja.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Bez reči

Zoran Živković [05.12.2025.]




Video dana

Nebu pod oblake

Anketa

Ko će biti novi trener Partizana?

Rezultati