Korona
24. 12. 2020. 12:37 14
SA 4.875 VAKCINA?! Brnabić: Počela masovna vakcinacija
Premijerku Srbije Anu Brnabić, kako to obično biva kada se radi o kampanji, ponela je euforija sa primanjem vakcine protiv koronavirusa te je zablistala izjavom da smo među prvima uveli masovnu imunizaciju.
- Srbija je treća zemlja u Evropi koja je pocela MASOVNU imunizaciju - Brnabić - napisala je jedna korisnica tvitera.
Takođe, Brnabić je dodala da smo prvi u Evropi nakon Ujedinjenog Kraljevstva dobili vakcinu jer smo, kako je rekla, vredno radili? Možda, ali na tome da lickaju bolnice kada se šetaju sa kamerama i prave sprdnju sa uvođenjem restriktivnih mera shodno njihovim političkim potrebama i apetitima koji su strašniji od najstrašnijeg soja koronavirusa.
Podsetimo, u Srbiju koja ima sedam miliona stanovnika je stiglo tek 4.875 doza Fajzerovih vakcina, te se s pravom postavlja pitanje - o kakvoj se masovnosti radi, jedino ako sebe, Dariju Kisić Tepavčević i Predraga Kona smatra masovnim stanovništvom?
- Htela sam da pokažem da verujemo u ovu vakcinu - dodala je Brnabić u jednom momentu, bez da se zapita da li bilo ko, makar od medicinskog osoblja, veruje u nju i njene partijske kolege, ili se samo zbog straha prave da je sve pod kontrolom i ljube skute vlastima kako ne bi završili na ulici.
Komentari 14
ostavi komentar