Beograd

Direktno.rs

22. 07. 2025. 08:13 2

Skup podrške za Luku danas u 11:30 ispred Višeg suda

Studenti u blokadi su se oglasili na Instagramu i pozvaoli sve građane da dođu danas ispred Višeg suda u Beogradu u 11:30 kako bi pružili podršku Luki, studentu Ekonomskog fakulteta koji je priveden pod sumnjom za "nasilno ruđenje ustavnog poretka".

- Raspisana je poternica za Lukom, studentom Ekonomskog fakulteta u Kragujevcu, koji je ranije priveden ispred Filozofskog fakulteta u Beogradu, a pod sumnjom za nasilno rušenje ustavnog poretka. Na preporuku advokata, Luka će se sutra ujutru predati Višem sudu u Beogradu - naveli su u svojoj objavi na Instagramu Studenti u blokadi.

- Dođite da podržimo Luku, Viši sud u Beogradu, Savska 17A, 22. jul u 11:30 časova - zaključili su.

 

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 2

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Preobražaj

Zoran Živković [21.07.2025.]




Video dana

Čudan pas

Anketa

Da li će Aleksandar Vučić ispuniti zahtev studenata i raspisati vanredne izbore?

Rezultati