Beograd

Direktno.rs

15. 04. 2025. 08:32 0

CLS: Tender za unapred poznatog dobitnika

Prema izvorima Centra za lokalnu samoupravu iz gradske uprave, favorit za dobijanje tendera za nabavku više mini vozila, kombija i turističkih autobusa za Grad Beograd, u vrednosti od 500 miliona dinara, jeste firma "Autobus doo" iz Novog Sada, saopšteno je jutros iz ove organizacije.

- Javno pitamo gradonačelnika Beograda da li je tender za kupovinu vozila za prevoz putnika, pod brojem VND-43/25, namešten i dobitnik unapred poznat - navodi se u saopštenju CLS-a.

Centar za lokalnu samoupravu će nastaviti da prati sve javne nabavke velike vrednosti u Beogradu i da prikuplja informacije i podatke o svim koruptivnim i spornim poslovima, stoji u pisanoj izjavi ove stručne organizacije.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Kolekcija

Zoran Živković [11.04.2025.]




Video dana

Ko je vezao ove lopte?

Anketa

Da li ste za smanjenje broja klubova u Superligi?

Rezultati