Svet

Direktno.rs

28. 08. 2025. 17:45 1

Fon der Lajen pričala sa Trampom o ruskom napadu na Kijev

Šefica Evropske komisije Ursula fon der Lajen objavila je na društvenoj mreži Iks da je razgovarala sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim, a zatim i američkim predsednikom Donaldom Trampom nakon masovnog napada na Kijev tokom noći.

Prema navodima ukrajinskih zvaničnika, ubijeno je najmanje 18 ljudi, a oštećena je i zgrada Delegacije EU.

"Putin mora da sedne za pregovarački sto"

Šefica Evropske komisije nije otkrila šta joj je Tramp rekao, a još se čeka izjava američkog predsednika.

- Putin mora da sedne za pregovarački sto - navela je.

- Moramo osigurati pravedan i trajan mir za Ukrajinu uz čvrste i verodostojne bezbednosne garancije. Evropa će u potpunosti odigrati svoju ulogu.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 1

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Medijski topli zec

Zoran Živković [27.08.2025.]




Video dana

Rol mačka

Anketa

Da li ste zadovoljni spiskom košarkaša Srbije za Evropsko prvenstvo?

Rezultati