Hronika

Direktno.rs

07. 06. 2025. 18:56 22

Policija privela poslanicu jer je isekla transparent sa kukastim krstom

Policija je danas dovela u službene prostorije i podnela prekršajnu prijavu protiv narodne poslanice Ivane Rokvić zbog prekršaja iz Zakona o javnom redu i miru i Zakona o oružju i municiji, saopštio je MUP.

U saopštenju MUP-a se navodi da je oko 15.40 časova, na raskrsnici Bulevara kralja Aleksandra i Kneza Miloša, perorezom oštetila transparent organizacije Studenti 2.0 koji se tamo nalazio.

Dodaju da je bila u društvu sa narodnom poslanicom Anom Jakovljević.

Policijski službenici su od Rokvićeve uz potvrdu o oduzetim predmetima oduzeli ručni višenamenski alat od metala koji u svom sastavu ima i sečivo od 6 centimetara, stoji u saopštenju.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 22

ostavi komentar
Vidi još

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Kupovina glasova

Zoran Živković [02.06.2025.]




Video dana

Pas koji ne voli da se mazi

Anketa

Da li je blokada u više gradova istovremeno dobra ideja studenata?

Rezultati