Hronika
01. 05. 2025. 14:56 3
Konflikt kod Ćacilenda: Fizički napadnut novinar Insajdera (VIDEO)
Novinar Insajdera Stefan MIljuš fizički je napadnut danas u blizini Trga Nikole Pašića, nakon što je nepoznatog muškarca, koji ga je snimao, pitao zašto to radi.
Na snimku se vidi novinar Insajdera koji prati mlađeg muškarca sa kačketom na glavi koji ga je snimao i pitao ga zašto to radi. Novinar je pratio muškarca i postavljao mu pitanja, da bi se ovaj u jednom trenutku okrenuo i udario ga.
Dok novinar prati mladića, ovaj mu u jednom trenutku govori da mu je bolje da beži. Nakon toga se okreće i dva puta ga udara, pokušavajući da mu izbiije telefon. Potom prilazi još jedan mladić, takođe sa kačketom spuštenim do očiju i takođe preti novinaru i vređa ga.
Tim povodom se na društvenoj mreži X oglasila i redakcija Insajdera čiji je novinar napadnut dok je obavljao službeni zadatak.
- Novinar Insajdera Stefan Miljuš napadnut je danas tokom izveštavanja u blizini Trga Nikole Pašića. Nepoznati muškarac ga je prethodno snimao, a na pitanje novinara zašto ga snima dok radi svoj posao, rekao mu je "bolje beži". Muškarac je potom novinara Insajdera udario dva puta po ruci. Ovaj napad redakcija Insajdera prijaviće MUP-u - napisano je u objavi redakcije Insajdera.
Komentari 3
ostavi komentar