Tenis

Direktno.rs

16. 02. 2025. 23:19 2

MA, BRAVO Kecmanović uzeo titulu u Delrej Biču!

Naš teniser Miomir Kecmanović ostvario je veliki uspeh, pošto je osvojio titulu na turniru u Delrej Biču. Miša je u borbi za trofej posle preokreta savladao Alehandra Davidoviča Fokinu iz Španije sa 3:6, 6:1, 7:5.

Dva sata i 12 minuta je trajala njihova borba. U prvom setu je ključan bio šesti gem, kada je Davidovič Fokina napravio prvi brejk i tu prednost je uspeo da zadrži. Drugi set je protekao u dominaciji srpskog tenisera koji je Špancu prepustio samo jedan gem, a najveća borba vodila se u trećem setu.

Bio je Davidovič Fokina blizu titule, vodio je 5:2 uz brejk prednosti, ali je Kecmanović zaigrao najbolje kada je bilo najvažnije. Vratio je brejk, dobio tri naredna gema i izjednačio na 5:5.

Ali, nije se tu zaustavio! Kecmanovičev nalet Španac više nije mogao da zaustavi, naš teniser je dobio još dva gema i izborio se za titulu.

Ovaj trofej će Kecmanoviću doneti skok na ATP listi od 14 mesta, pa će sutra biti 42. teniser sveta.

 

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 2

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Uređivanje medija

Zoran Živković [19.02.2025.]




Video dana

Sve smo sredili, šefe!

Anketa

Da li ćete bojkotovati najveće trgovinske lance u Srbiji?

Rezultati