Košarka

[ Izvor: Mediji ]

18. 12. 2024. 15:56 0

KK Partizan u poseti mališanima iz Kosaničke Rače i Kuršumlije (VIDEO)

Delegacija KK Partizan i Fondacije "Dobro pamtim sve", predvođena legendama crno-belih Zoranom Stevanovićem i Mlađanom Šilobadom, kao i direktorom kluba Duletom Karavesovićem, posetila je Kosaničku Raču, u kojoj živi oko 170 devojčica i dečaka uzrasta od 0 do 14 godina.

U sali OŠ "Drinka Pavlović" u Kosaničkoj Rači, uručeni su vredni pokloni za mališane iz MZ Rudare, Prolom, Rača, Degrmen, Merdare, Ivan Kula i Dobri Do, kao i za 14 dečaka i devojčica iz hraniteljskih porodica koje žive u Kuršumliji.

Na ovaj način, Fondacija KK Partizan - koja nosi ime "Dobro pamtim sve" - pružila je mališanima podršku pred novogodišnje i božićne praznike.

U nastavku dana, crno-bela delegacija je posetila i KK Kuršumlija, gde je za 16 igrača starosti od 13 i 14 godina isporučila specijalni kontigent personalizovanih dresova KK Partizan Mozzart Bet.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Abolicija

Zoran Živković [15.12.2025.]




Video dana

Momci, može to malo brže

Anketa

Ko će biti novi trener Partizana?

Rezultati