Košarka
03. 05. 2024. 17:18 0
Karte za meč Budućnost - Partizan idu i do 100 evra
Košarkaški klub Budućnost saopštio je da u subotu počinje prodaja ulaznica za drugi meč polufinala ABA lige. Partizan je dobio prvi meč u Beogradu, a revanš je na programu 7. maja u Podgorici. Eventualna majstorica, igraće se u Beogradu, tri dana kasnije.
Ulaznice će se prodavati u subotu, nedelju i ponedeljak od 12 do 18 časova, kao i u utorak od 10 časova do početka utakmice na biletarnici Sportskog centra "Morača".
Cene ulaznica su 15, 20 i 25 evra, parter košta 50 i 100 evra, dok je za kožni deo tribine cena ulaznice 50 evra.
Trebovane i rezervisane karte se mogu preuzeti u istom periodu na biletarnici SC "Morača".
Utakmica je na programu u utorak, 7 maja sa početkom od 18 časova. Partizan će nastojati da iskoristi prvu meč loptu u stigne do finala, a Budućnost da vrati seriju u Beograd.
Komentari 0
ostavi komentar