Košarka

[ Izvor: Sportske.net ]

21. 04. 2022. 16:25 3

Kurucov agent provocira Partizan: "Karma"!

Agent košarkaša Partizana Rodionsa Kuruca Arturs Kalnitis plasirao je Instagram priču koja je izvesno bila upućena crno-belima.

Eliminacija od Burse je teško pala svim navijačima Partizana, a ulje na vatru dodao je Arturs Kalnitis, agent Rodionsa Kuruca koji je bio van protokola za jučerašnji meč.

On je na svojoj "priči" objavio "karma", što se tumači kao provokacija upućena Partizanu zbog toga što njegov klijent nije u prvom planu.

Kuruc je stigao kao veliko pojačanje letos, međutim, nije uspeo da se nametne i zaigra u kontinutitetu.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 3

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Promoteri

Zoran Živković [12.09.2025.]




Video dana

Teže nego što sam mislio

Anketa

Ko bi trebalo da nasledi Svetislava Pešića na klupi Srbije?

Rezultati