Fudbal
26. 05. 2022. 20:43 10
Igrači Partizana napustili ceremoniju dodele pehara, "delije" ih gađale
Fudbaleri i stručni štab Partizana napustili su teren stadiona "Rajko Mitić" u momentu dok su fudbaleri Crvene zvezde primali medalje i trofej namenjen pobedniku Kupa Srbije.
Njih su na ulasku u tunel kod severne tribine stadiona u Ljutice Bogdana navijači Zvezde zasuli brojnim predmetima.
Kako piše Sport klub, na terenu su ostali samo Miloš Jojić i Ivan Obradović, koji su dobili aplauz sa severne tribine.
Navodi se da su na ceremoniji hteli da ostanu Rikardo Gomeš i Bibars Natho, ali su na insistiranje saigrača napustili teren.
Oba Partizanova stranca su mirno stajala i čekala ceremoniju dodele pehara, što se nikako nije dopalo Slobodanu Uroševiću. Strelac jedinog gola za crno-bele je vrlo nervozno krenuo ka dvojcu saigrača, bio je prilično glasan dok ih je zvao da krenu u tunel, no kako se ovi nisu mrdali, Urošević im je prišao i "licem u lice" im objasnio da bi bilo najbolje da krenu sa ostatkom ekipe.
Komentari 10
ostavi komentar