Politika

Direktno.rs

18. 05. 2023. 19:37 27

SPS se odrekao Ane Brnabić?!

Prvi put u ovom koalicionom sastavu vlasti Socijalistička partija Srbije i Jedinstvena Srbija su ignorisali Anu Brnabić na zasedanju Skupštine. Kada je premijerka ušla u Parlament, dobila je aplauz, naravno, poslanika SNS-a, koji su je pozdravili stojeći, dok su svi iz SPS i Jedinstvene Srbije stajali mirno i ignorisali ulazak osobe koja ne znači ama baš ništa na političkoj sceni.

Kada je završila govor i ponovo dobila aplauz od stranačkih kolega iz SNS - ista scena, niko iz SPS i JS nije udelio ni pogled, a kamoli aplauz i ustao da je pozdravi.

Šta nam ovo govori - da se velike i krupne stvari događaju u samom režimu i da su pred nama burni i zanimljivi dani, kada je u pitanju sudbina koalicionih partnera koji čine vlast.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 27

ostavi komentar
Vidi još

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Prema sadrzaju i poklon

Zoran Živković [25.03.2026.]




Video dana

Sledeća lekcija - kočenje

Anketa

Da li je težak poraz Viktora Orbana na izborima očekivan?

Rezultati