Politika
10. 05. 2020. 16:31 7
Zašto Rističević nije prijavio kupovinu škode?
Narodni poslanik Srpske napredne stranke Marijan Rističević došao je u centar pažnje u petak, kada je prikazan kao žrtva incidenata ispred Narodne skupštine. Tada je za oko zapao jedan detalj, a to je ključ od automobila, čiju kupovinu nije prijavio Agenciji za borbu protiv korupcije, koja mora da podnese prekršajnu prijavu protiv njega!
Naime, na zvaničnom sajtu Agencije se navodi da Rističević u svom posedu ima tri automobila (jedan marke "pežo" i dva "audija"), međutim ključ koji je nosio ispred Skupštine ne odgovara nijednom od tih automobila.
Na slici se vidi da Rističević nosi ključ automobila marke "škoda", koju nije prijavio Agenciji za borbu protiv korpucije, koja mora da podnese prekršajnu prijavu protiv njega! Na društvenim mrežama je i fotografija kako izlazi iz pomenutog automobila.
Postavlja se pitanje zbog čega nije prijavio najnoviji džip, budući da je prethodno to uradio sa "pežoom", dva "audija", ali i traktorima i traktorskim prikolicama, koje takođe ima u posedu, ali i sa nepokretnom imovinom u zemlji i inostranstvu.
Komentari 7
ostavi komentar