Poznati

Direktno.rs

11. 05. 2020. 14:44 0

Da li vidite razliku? Voditeljka pre i posle karantina

Popularna voditeljka Marija Veljković pohvalila se na Instagramu da konačno ima priliku za šminkanje nakon skoro dva meseca samoizolacije.

Zaštitno lice "Slagalice" tokom samoizolacije vreme je provodila sa svojim ćerkicama i kao većina sugrađanki nije imala puno prilika da se kompletno našminka i dotera. Mnogim ženama je to prijalo, ali je veliki broj i onih koje su jedva čekale da se karantin završi kako bi mogle u potpunosti da zablistaju.

Marija je postavila selfi na kojem je našminkana za slikanje za časopis "Gloria", a primetna je i njena relativno nova frizura. Voditeljka je nedavno zamenila svoju prepoznatljivu platinasto plavu boju kose riđom, a i dužina je znatno kraća nego ranije.

- Posle ne znam koliko dana komplet našminkana. Kao druga osoba - napisala je ona ispod fotografije.

Pa, procenite, da li vam je Marija bila lepša tokom izolacije, ili sada?

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Kupovina glasova

Zoran Živković [02.06.2025.]




Video dana

Pas koji ne voli da se mazi

Anketa

Da li je blokada u više gradova istovremeno dobra ideja studenata?

Rezultati