Savremena žena
13. 11. 2025. 10:23 0
Jelena Gavrilović POKORILA crveni tepih u Čikagu u RASKOŠNOJ VATRENOJ HALJINI koja je simbol glamura (FOTO)
Srpska glumica Jelena Gavrilović zablistala je u punom sjaju na Gala večeri Svetog Save u Čikagu. Našoj multitalentovanoj umetnici pripala je čast da vodi program, a prisutne je zadivila svojom pojavom i raskošnom crvenom haljinom.
Jelenu Gavrilović smo navikli da viđamo u raskošnim i glamuroznim kreacijama stvorenim za crveni tepih koje ističu njenu vitku liniju, a ovoga puta izabrala je veličanstvenu crvenu haljinu sa ogromnim šlicem. Raskošna vatrena toaleta je remek delo našeg modnog dizajnera Predraga Đuknića, a Jeleni je stajala kao salivena.
Gornji deo toalete je u formi blažeg korseta i ukrašen je ogromnim cvetom, dok se u kreiranju suknje nije štedelo na materijalu. Razigrani kroj prati ogroman šlic koji je istakao njenu isturenu dugu nogu ispod haljine.
Jelena je uz glamuroznu kreaciju ukombinovala i Swarovski nakit, dok je celokupno izdanje zaokružila crvenim sandalama.
Usne je istakla crvenim karminom, a asimetrična frizura raskošnog volumena bila je podjednako raskošna kao i sama haljina.
Svojim stajlingom, izgledom i stavom, Jelena je i ovoga puta potvrdila epitet jedne od najstilizovanijih žena na našoj javnoj sceni.
Ako tome dodamo i njen prepoznatljiv osmeh, harizmu i seksepil kojim zrači, jasno je zašto joj obožavatelji poručuju: "Svetska, a naša", "Diva".
Kako se vama dopada stajling naše glumice?
Komentari 0
ostavi komentar