Beograd

Direktno.rs

10. 03. 2025. 11:26 0

"Paunova - tamo gde je bila bolnica, sada je parking" (FOTO)

"Tamo gde se do 2023. nalazila dnevna bolnica za lečenje zavisnosti - pre dva dana otvoren je parking. Kako Šapić kaže, dva meseca pre roka otvoren je parking, a to gde se sada leče oni kojima je bolnica bila poslednja nada u borbi sa zavisnošću - njega baš briga", izjavio je Branislav Radosavljević iz Stranke slobode i pravde Avalski venac.

Radosavljević ističe da "umesto nove bolnice od 1800 kvadrata, kako je predviđao regulacioni plan, Beograd je dobio prevremeno završen parking, dok su porodice zavisnika ostavljene bez ključne podrške".

- Odlazeći gradonačelnik Šapić ostaće zapamćen po glupim izjavama i surovim delima - ne po humanosti i brizi o ljudima - zaključio je Radosavljević.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.


Brojanje

Zoran Živković [05.03.2025.]




Video dana

Da li živimo u Matriksu?

Anketa

Podržavate li akciju bojkota trgovinskih lanaca?

Rezultati