Svet

Jovan Kolar

15. 05. 2026. 14:29 11

Lavrov novinaru: Ako ne izađeš, momci vade oružje (VIDEO)

Ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov našao se u centru pažnje nakon neprijatne scene tokom međunarodne konferencije, kada je zbog zvuka telefona jednog od prisutnih novinara prekinuo obraćanje i zatražio da on bude udaljen iz sale.

Prema navodima medija, incident se dogodio tokom konferencije u okviru skupa BRIKS-a, kada je Lavrova iznervirao zvuk mobilnog telefona koji je dolazio iz dela sale gde su bili smešteni novinari. Ruski šef diplomatije tada je prekinuo govor i obratio se muškarcu koji nije odmah reagovao na upozorenje.

- Ako ne izađete, oni će potegnuti oružje - rekao je Lavrov, aludirajući na pripadnike obezbeđenja koji su se nalazili u sali. Snimak incidenta ubrzo se proširio društvenim mrežama i izazvao brojne reakcije javnosti.

Iako nije došlo do fizičkog incidenta, scena je izazvala nelagodu među prisutnima, posebno zbog tona upozorenja koje je usledilo pred kamerama. Lavrov je nakon kraće pauze nastavio obraćanje, dok organizatori događaja nisu komentarisali situaciju.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 11

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.





Video dana

Pit stop

Anketa

Da li je za Srbiju dobro da izbori budu održani ove, a ne sledeće godine?

Rezultati