Srbija
07. 07. 2026. 20:29 26
Šok odbrana žene koja je udarila dete u Šapcu: "Lupila sam mu samo 2 šamarčića"
Snimak na kojem odrasla žena u šabačkom naselju Trkalište udara dečaka, preti mu i upućuje uvredljive komentare izazvao je burne reakcije širom Srbije. Nakon što je video postao viralan, žena koja se vidi na snimku odlučila je da iznese svoju verziju događaja.
Ona tvrdi da je mesecima trpela provokacije grupe dece iz komšiluka i da je kobnog dana reagovala nakon što je, kako navodi, bila okružena i vređana.
- Nema povrede nikakve, ja sam njemu udarila dve pljuske preko kacige, kao dva šamaričića - rekla je ona za Telegraf.rs, umanjujući ozbiljnost svog postupka.
Prema njenim rečima, dečak ju je prethodno snimao telefonom, provocirao i pretio joj, zbog čega je, kako tvrdi, izgubila kontrolu. Takođe navodi da je ceo slučaj prepustila policiji i da smatra da je javnost stekla pogrešnu sliku o onome što se dogodilo.
S druge strane, snimak koji je izazvao veliko uznemirenje prikazuje odraslu osobu kako fizički nasrće na maloletnika i upućuje mu uvrede, zbog čega je slučaj izazvao oštre osude javnosti. Dečak, prema dostupnim informacijama, nije zadobio fizičke povrede.
Očekuje se da nadležni organi utvrde sve okolnosti incidenta i donesu odluku o eventualnoj odgovornosti učesnika događaja.
Komentari 26
ostavi komentar