Srbija
16. 05. 2026. 21:27 7
DOKLE SMO DOŠLI? Poražavajući prizor iz Aranđelovca (FOTO)
Kao društvo tonemo iz dana u dan, a novi slučaj vandalizma, koji nam dolazi iz Aranđelovca, tera nas da se pitamo kuda idemo...
Naime, iz aranđelovačkog parka stiže nam poražavajući prizor - izlomljene i razbacane klupe nasred šetališta ponosa Aranželovca. Tužno, zaista tužno.
Ovaj prizor objavljen je na Instagram stranici arandjelovac.opstina, gde je navedeno:
"Jutros su radnici JKP "Zelenilo" u parku Bukovičke banje zatekli tužan i poražavajući prizor - razbacane i uništene klupe, oštećen mobilijar i još jedan primer neodgovornog odnosa prema zajedničkoj imovini.
Oštro osuđujemo svaki vid vandalizma i uništavanja javne svojine, jer park pripada svima nama. Prostori koje koristimo za odmor, šetnju i druženje treba da ostanu uređeni, bezbedni i lepi za sve građane i posetioce.
Apelujemo na sve sugrađane da čuvamo naš park Bukovičke banje, da poštujemo javnu imovinu i da zajednički doprinesemo očuvanu prostora koji predstavljaju ponos našeg grada. Samo odgovornim ponašanjem možemo sačuvati lepotu i duh mesta u kom živimo", navodi se u objavi na Instagramu.
Komentari 7
ostavi komentar