Region

Priredio : D. Lj. [ Izvor: Jutarnji list ]

20. 05. 2026. 17:57 0

Pljačka trgovinskog centra u Zagrebu: Zlato im je ispadalo dok su bežali

Dvojac sa kacigama pobegao motorima nakon pljačke u trgovini u Ulici Velimira Škorpika u prestonici Hrvatske.

Visina materijalne štete za sada nije utvrđena, a kriminalističko istraživanje je u toku. Prema rečima svedoka, dvoje ljudi sa crnim moto kacigama su juče uleteli pred samo zatvaranje u zlataru i počeli da razbijaju stakla izloga.

Sve su razbili i u rukama odneli zlato koje su ukrali. Izašli su na izlaz odmah kraj prodavnice nakita, a kako su u rukama nosili ukradeno, deo plena im je usput ispadao. Kad su izašli iz centra, seli su na motore i pobegli. Za njima su ostale ogrlice, prstenje...

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.





Video dana

Pit stop

Anketa

Da li je za Srbiju dobro da izbori budu održani ove, a ne sledeće godine?

Rezultati