Region
20. 05. 2026. 17:57 0
Pljačka trgovinskog centra u Zagrebu: Zlato im je ispadalo dok su bežali
Dvojac sa kacigama pobegao motorima nakon pljačke u trgovini u Ulici Velimira Škorpika u prestonici Hrvatske.
Visina materijalne štete za sada nije utvrđena, a kriminalističko istraživanje je u toku. Prema rečima svedoka, dvoje ljudi sa crnim moto kacigama su juče uleteli pred samo zatvaranje u zlataru i počeli da razbijaju stakla izloga.
Sve su razbili i u rukama odneli zlato koje su ukrali. Izašli su na izlaz odmah kraj prodavnice nakita, a kako su u rukama nosili ukradeno, deo plena im je usput ispadao. Kad su izašli iz centra, seli su na motore i pobegli. Za njima su ostale ogrlice, prstenje...
Komentari 0
ostavi komentar