Region
17. 05. 2026. 10:34 0
Ubio devojku na pešačkom, pa pobegao: Policija ga jurila celu noć i UHAPSILA
Zagrebačka je policija jutros identifikovala vozača koji je u subotu oko 23.20 sati usmrtio devojku koja je nastradala kao pešak.
Vozač je nakon naleta na devojku pobegao s mesta nesreće, a potraga za njim trajala je celu noć.
Policija je na kraju uhapsila vozača koji je trenutno pod nadzorom policije. Kriminalističko istraživanje je u toku.
Kako saznaje Jutarnji list, nemile scene odvijale su se kod kućnog broja 59 Ulice Donje Svetice nakon ponoći, kada je vozač navodno na pešačkom prelazu naleteo na devojku.
Prema tvrdnjama svedoka očevica koji je taman naišao svojim vozilom, krivac je bez kočenja naleteo na prolaznicu, a nakon naleta je prikočio da bi potom stisnuo gas i pobegao.
Komentari 0
ostavi komentar