Hronika
02. 06. 2026. 22:08 3
Panika u Beogradu: Nemac drogiran i polunag vitlao nožem
Pripadnici policije u Beogradu uhapsili su nemačkog državljanina G.B. (27), koji je u Ulici Luke Ćelovića Trebinjca, kako se sumnja pod dejstvom psihoaktivnih supstanci, sa nožem u ruci razbio staklo na vratima zgrade u kojoj boravi.
On se potom polunag kretao ulicom držeći nož, što je uznemirilo građane koji su pozvali policiju. Po dolasku na lice mesta, policija je uhapsila osumnjičenog i oduzela mu nož.
G.B. je potom prevezen na VMA, gde je na Odeljenju toksikologije utvrđeno da je bio pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.
Komentari 3
ostavi komentar