Hronika
14. 05. 2026. 21:37 0
AUTOBUS UDARIO PEŠAKA U NOVOM SADU Stradala glava zbog mobilnog
U Fruškogorskoj ulici u Novom Sadu došlo je do nesreće kada je autobus udario pešaka. On je u svesnom stanju, ali sa povredama glave, kolima Hitne pomoći prevezen u bolnicu.
Svedoci koji su se našli na mestu nezgode, tvrde da je pešak gledao u mobilni telefon i krenuo da pređe put metar od autobusa, kada je vozač već propustio ostale pešake i krenuo dalje.
Komentari 0
ostavi komentar