Tenis

Sofija Marjanović

11. 06. 2026. 19:09 1

Novak "zna" ko osvaja Mundijal: Rekao je i tačan rezultat, iznenadiće vas šta je prognozirao (FOTO)

Srpski teniser Novak Đoković obožava fudbal i pomno će pratiti Mundijal koji se održava od 11. juna do 19. jula, a sada je prognozirao i pobednika.

Poznati Tennis TV anketirao je najbolje svetske tenisere i pitao ih ko će osvojiti Svetsko prvenstvo, a počeli su od Novaka.

Srbin smatra da će finale igrati Portugal i Meksiko i da će trofej otići u Evropu pobedom 2:0 ili 2:1.

Brazilac Žoao Fonseka, koji je nedavno eliminisao Novaka na Rolan Garosu, siguran je da će njegova zemlja slaviti, isto kao i Englez Džek Drejper, Amerikanac Ben Šelton i Francuz Gael Monfis.

Još jedan Francuz, Artur Fis, smatra da će pobediti Francuska ili Argentina, dok Italijan Flavio Koboli kaže da će to biti Portugal ili Holandija.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 1

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.