Ostali sportovi
17. 05. 2026. 21:51 0
Uz ove pesme su rukometaši proslavili odlazak na SP: Trešti srpska muzika usred Mađarske, pominje se i KiM (VIDEO)
Srpski rukometaši igraće na Svetskom prvenstvu.
Rukometna reprezentacija naše zemlje bila je bolja u dvomeču sa Mađarskom i nakon što je u Nišu slavila sa 31:29 pre tri dana, sada je u Vespremu izgubila jednim golom razlike (31:30) što im je bilo dovoljno za vizu za Svetsko prvenstvo u januaru naredne godine u Nemačkoj.
Stresni dani i utakmice su iza izabranika španskog stručnjaka Raula Gonzalesa. Tesno je bilo u dvomeču sa sjajnom selekcijom Mađarske, ali su naši momci konačno napravili taj poslednji korak.
Sada sledi zasluženo slavlje, a počelo je već u autobusu.
Reprezentativci su se opustili uz muziku i piće, a pesma koja je podigla atmosferu na maksimum bila je Ceca - Nevaljala.
- Ti voliš nju, a tebe ja, o da li to, ona zna - odzvanjalo je autobusom u Vespremu.
Potom su zapevali i "Ja sam momče sa Kosova", koju izvode Dejan Petrovic Big bend i Milan Vasić.
Naši momci će u junu saznati ko su im protivnici na šampionatu koji će se igrati u Nemačkoj.
Komentari 0
ostavi komentar