Košarka

Sofija Marjanović

02. 08. 2026. 19:01 0

Leto svadbi u KK Crvena zvezda: Žene se bivši i sadašnji košarkaši, slavlje na sve strane

Košarkaš Crvene zvezde Džordan Nvora oženio se u Barseloni dugogodišnjom partnerkom Kavanom i to je samo jedna u nizu svadbi bivših i sadašnjih košarkaša kluba sa Malog Kalemegdana ovog leta.

Prethodno se na večnu ljubav zakleo i Semi Odželej, takođe u Španiji krajem juna. Njegova izabranica je Lucia Rivas, košarkašica i reprezentativka Španije u košarci i basketu 3x3.

Ovog leta se drugi put oženio i bivši košarkaš Zvezde Uroš Plavšić. Prošle godine je sa izabranicom, influenserkom Jovanom Tomić poznatijom kao Jovi Tomi ozvaničio ljubav pred matičarem, a nedavno i u crkvi nakon čega je usledio veliko slavlje u jednom poznatom beogradskom restoranu za stotine zvanica.

Nedavno je potpisao za rumunski Kluž.

Dragi čitaoci, da biste nas lakše pratili i bili u toku preuzmite našu aplikaciju za Android ili Iphone.

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Da biste komentarisali vesti pod Vašim imenom

Ulogujte se
Pravila komentarisanja
Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici i kvalitetniji komentari.
Direktno.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo. Komentari koji sadrže govor mržnje i psovke, takodje neće biti objavljeni.
Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije, već samo autora komentara.