Košarka
15. 05. 2026. 19:57 0
Hejs-Dejvis objavom naljutio navijače: "Odrasli ljudi gube razum zbog dečije igre"
Košarkaši Panatinaikosa na neverovatan način su eliminisani od Valensije u plej-ofu Evrolige, a nakon bolnog ispadanja na Instagramu se oglasio jedan od glavnih igrača atinskog giganta, Najdžel Hejs-Dejvis.
Uprkos tome što su "zeleni" vodili sa 2:0 u seriji, uspeli su da se pridruže Partizanu kao tek druga ekipa ikada, koja je uspela da ispusti tu prednost i ne plasira se na Fajnal-for Evrolige. Najdžel Hejs-Dejvis pogodio je šut za pobedu u drugom meču, a odmah nakon toga iskoristio pauzu između utakmica i otputovao u Jordan.
Posle tog putovanja Amerikanac nije pružao prepoznatljive partije, a kap koja je prelila čašu je eliminacija od Valensije. Nakon ispadanja, krilo Panatinaikosa dobilo je veliki broj kritika i uvreda na društvenim mrežama, ali Najdžel nije ostao nem na to, već je putem Instagrama odgovorio navijačima.
- Odrasli ljudi gube razum zbog dečje igre. Bolje pazite kako pričate po ovim aplikacijama, nazivajući me svakakvim imenima osim onog koje mi je majka dala. Ovaj sport donosi i najsunčanije trenutke i najmračnije oluje, što savršeno opisuje ove navijače koji podržavaju tim samo kada ide dobro. Sada svi glume Dejva Šapela i misle da je poslednji smeh ujedno i konačan, a nije tako. Samo znajte da se sve vraća i da ćemo ponovo dočekati svoj trenutak. Vidim mnogo kukavičkog ponašanja, ali zapamtite da svaki pas ima svoj dan.
Izjava jednog od glavnih krivaca za eliminaciju grčkog velikana dodatno je razbesnela navijače kojima se utisci nakon ispadanja još nisu slegli. Iako u sportu nema mesta uvredama i teškim rečima, postavlja se pitanje koliko je ovo zaista "dečija igra", ako se zna da je Hejs-Dejvis potpisao ugovor na dve ipo godine vredan deset miliona evra.
Komentari 0
ostavi komentar