Fudbal
15. 07. 2026. 12:46 1
Opšti haos u Atlanti! Argentinci zaratili međusobno pred meč sa Engleskom, policija hitno reagovala (VIDEO)
Nekoliko sati pred početak polufinala Svetskog prvenstva između Argentine i Engleske, u Atlanti je već viđen potpuni haos.
Neverovatno, ali umesto sukoba navijača dve reprezentacije, što je čest slučaj, došlo je do međusobnog obračuna pristalica "gaučosa".
Hiljade argentinskih navijača okupile su se na ulicama američkog grada, gde je atmosfera u početku bila sjajna, pevalo se, slavilo i bodrila reprezentacija. Međutim, sve je vrlo brzo preraslo u ozbiljan incident.
Do žestoke tuče došlo je između navijačkih grupa San Lorenca i Hurakana, koje već godinama važe za velike rivale u Argentini. Poletele su pesnice i razni predmeti, a na društvenim mrežama ubrzo su se pojavili snimci haosa koji su obišli svet.
Policija je morala hitno da reaguje kako bi razdvojila sukobljene grupe i sprečila još veće nerede, dok se očekuje da će mere bezbednosti pred duel Argentine i Engleske biti dodatno pooštrene.
Komentari 1
ostavi komentar