[ Izvor: Sportklub ]

21. 01. 2023. 20:13 0

Napoli gazi ka tituli!

Derbi juga Italije igran je u Salernu, gde je ulogu favorita opravdao Napoli, lider je slavio rutinski trijumf – 2:0.

Napoli je posle odluke o oduzimanju 15 bodova Juventusu ostao sa jednim rivalom manje u borbi za Skudeto. Doduše, s obzirom na rezultate i formu, Napolitance za sada manje interesuju preostali rivali.U derbiju juga, Napoli je slavio protiv Salernitane. Poveo je gost u najgorem mogućem trenutku po tim iz Salerna, u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena pogodio je Di Lorenco.

Još se domaći nisu oporavili od ovog šoka, a posle samo tri minuta drugog poluvremena pogodio je i Osimen. Ispostavilo se da je Nigerijac tada postavio konačan rezultat.