[ Izvor: Sportske.net ]

20. 01. 2022. 21:38 0

Azar spasio Real blamaže

Fudbaleri Real Madrida savladali su kao gosti Elče rezultatom 2:1 u okviru osmine finala Kupa kralja.

Ekipa Karla Anćelotija prilično se namučila kako bi eliminisala veoma motivisanog domaćina, utakmicu je od prvog minuta počeo Luka Jović, ali on se nije upisao u strelce za 79 minuta na terenu.

Elče će žaliti za prilikom Karilja koji je propustio ogromnu mogućnost da dovede svoj tim u vođstvo, nakon toga videli smo Realovu jalovu terensku inicijativu, pa je meč otišao u produžetke.

A tamo, mnogo uzbuđenja.

Marselo je u 102. minutu dobio isključenje, minut kasnije pogodio je Verdu i tada se činilo da se Madriđanima bliži eliminacija.

Usledilo je "buđenje zaboravljenih", u 108. je "kraljevski klub" poravnao rezultat preko Iska, da bi Azar u 115. doneo totalni preokret.

Elče je pogodio u samoj završnici meča, no taj gol bio je poništen zbog ofsajda.