Milica Božinović

12. 12. 2019. 10:03 0

"Imali smo sve u svojim rukama, a onda primimo ONAKAV GOL"

Kapiten fudbalera Crvene zvezde Marko Marin bio je utučen nakon eliminacije iz Evrope, a posebno mu je teško pao način na koji su crveno-beli poraženi od Olimpijakosa (0:1) u poslednjem kolu grupe B Lige šampiona.

Imali su izabranici Vladana Milojevića sve u svojim rukama, mogli su u prvom poluvremenu da povedu iz penala, koji je Tomane promašio, da bi grčki vicešampion u 87. minutu baš sa bele tačke došao do trijumfa. Najstrožu kaznu je skrivio Žander, koji je igrao rukom u šesnaestercu, a poklon je oberučke prihvatio El Arabi.

Marinu je takva eliminacija iz Evrope baš teško pala.

- Naravno da je teško. Nekoliko minuta pre kraja primiti ovakav gol... Teško je objasniti taj penal. Imali smo sve u svojim rukama, da prođemo, a onda primimo onakav pogodak - rekao je Marin.

Kapiten crveno-belih ima podeljena osećanja nakon drugog uzastopnog učešća u Ligi šampiona.

- Zavisi šta hoćete da ocenite. Ulazak u Ligu šampiona je pozitivan, rezultati protiv Bajerna i Totenhema nisu. Sinoć smo imali svoju šansu, na kraju nesrećno ispali, pronašili penal i primili taj gol - istakao je nemački internacionalac.