Zabava
13. 05. 2026. 19:38 3
Bekvalac za DIREKTNO: "Da mi je delić ove pameti, puno toga bih uradila drugačije"
Pevačica Nataša Bekvalac iskreno je govorila o odnosu sa sestrom, priznavši da joj njeni saveti nekada teško padnu, ali i poručila da bi, da je ranije imala današnju mudrost, mnoge životne odluke donela drugačije.
Nataša je u razgovoru sa medijima govorila o prijateljstvima i privatnom životu, a otkrila je i da li sluša savete mlađe sestre Kristine ili se nekada naljuti.
Na pitanje o pesmi "Nataša" i stihu "Kad ti treba tu je Nataša da te sasluša", pevačica je naglasila da se trudi da bude dobar sagovornik, ali i da primećuje da se međuljudska komunikacija sve više gubi u današnje vreme.
- Mene malo ko više sluša, sem vas ponekad. Znam da dam lep savet i znam da saslušam, to mi je mnogo važnije, ljudi cene kada imaju dobrog slušača preko puta sebe, jer mi se čini da sve manje slušamo jedni druge, i kada me neko pita kako sam, odgovorim iskreno i onako kako jeste, da ne bude reda radi, već da sam prisutna u svakom trenutku. Predivne ljude imam oko sebe i slušamo jedni druge - rekla je Bekvalac.
Na pitanje da li uvažava sestrine savete ili se ponekad naljuti, prevačica odgovara:
- Kako kad, znam i da se naljutim kada me pljusne istinom u lice, ako mi to ne odgovara u datom trenutku, bilo je takvih situacija. Ali kada se izmakneš i pogledaš širu sliku, znaš da, ono kako babe kažu - krv se svoja ne pije ili meso se svoje ne jede - znam da ona nikada neće postati nijedan moj delić
- Da li možeš za sebe da kažeš da živiš najbolje godine?
Da da. Stvarno sam onako u jednoj punoći života, u potpunoj prisutnosti. Nikad se ne bih vratila. Nikada. Znači kad se sad setim ono... Gospode Bože... Samo da mi je delić ove, ne mogu da kažem pameti, ali iskustva... Baš bih puno toga uradila drugačije- rekla je Nataša.
Ostatak izjave pogledajte u videu:
Komentari 3
ostavi komentar